Markéta na koni
Návštěvní kniha
Přidat zprávu
Jméno:
Email:
Kontrolní kód
Kontrolní kód:
Od: Zuzana Slánská - info@hobby-poptavka.cz| 28.10.2009 - 19:35

Máte krásné stránky!

Dovolte, abych Vás i Vaše návštěvníky upozornila na pár stránek, které by je mohli zajímat.

Např. je to odkaz na stránky s inzercí zdarma - http://www.hobby-inzerce.cz/

nebo odkaz na poptávkový server - taky zdarma - http://www.hobby-poptavka.cz/, kde Vy nebo Vaši návštěvníci mohou poptat cokoliv, co ke své zálibě potřebují, a najít tak nejvhodnějšího dodavatele.

Všichni víme, že pro naše koníčky a záliby je pořád něco potřeba a že jim obětujeme opravdu mnoho, tak se Vám to snad bude hodit.

Přeju krásný den a ať se Vám daří!

Zuzana Slánská

Od: Stáj Jindřiš - staj.jindris@seznam.cz| 4.10.2009 - 19:59

Ahojky máte super stránky.já jsem stanice 95 Jindřiš.Mám pár kamarádu co chtěj do turistiky na koních a chtěj bejt stanice ,boužel přesto že jsem jim dal kontakt doposud se jim nikdo neozval to je škoda mužem zkusit propojit Havl Brod,směr Pelhřimov,směr,Jindřichův Hradec.Tak se mějte krásně Ahojky .www.stajjindris.estranky.cz

Od: Miloš Lemon - info@penzion-uhercice.cz| 7.3.2009 - 18:55

Je možné poslat mapky a základní informace pro vložení na internetové stránky www.penzion-uhercice.cz Trasa do Rakouska vede přez Uherčice a proto by mne zajímala i tato možnost oživení místního cestovního ruchu. Děkuji Miloš Lemon

Od: Webmaster| 14.12.2008 - 14:24

Celý web byl přesunut pod jiného poskytovatele webhostingových služeb, ale při přenosu došlo k potížím s kompatibilitou a proto jsou některé znaky z předchozích zpráv v této knize zdeformované a nečitelné. Tím se všem omlouvám. Nyní by ale mělo bát vše v pořádku.

Od: Lucie Hrnèiøíková - mirch@centrum.cz| 3.12.2008 - 11:11

Dobrý den, máte moc pìkné stránky o hipoturistice. Našla jsem zde hodnì užiteèných vìcí, které mi pomohou zpracovat bakaláøskou práci. Chtìla jsem se zeptat, jestli nevíte, kde bych mohla zjistit nìjaké bližší informace o hipoturistice obecnì - vznik, historie v ÈR ve svìtì. Moc by mi to pomohlo. Dìkuji moc!

Od: Petr - pechacpetr@seznam.cz| 1.12.2008 - 11:17

Dobrý den, zaujal mì váš web.

Váš banner jsem umístil na mùj blog.

http://pechacpetr.blog.cz/

S pøáním pìkného dne Petr

Od: pozvánka na akci - irpla@seznam.cz| 7.10.2008 - 16:15

www.zavodspejskycholtice.blog.cz

Od: j.vitešnik - jivitesnik@centrum.cz| 25.9.2008 - 12:51

Jaké jsou akce na rok 2008.

Od: r.pavelka - rpavelka@centrum.cz| 23.7.2008 - 18:51

Fantastické - skvìlé snažení a držím vám fšechny palce. Hlavnì fšechny blbce pryè od vás, a vaše ušlechtilá myšlenka s ještì šlechetnìjším tvorem/konìm vzvétala v naší mírnì zapšklé zemi. Já se sice koní bojím, bo sú vìtší než ja,ale to nevadí, jsou to krásní tvorové, jsou pøírodní a nekazí krajinu ani olejem ani železem. To je rozdílný názor než od nìkterých mých bývalých kamarádù/cyklistù, kteøí bezostyšnì propagují (dodnes) názor, že kolo je pøirozenìjší do krajiny než kùò. Hanba jim a se jdou vycpat i s tím naolejovaným železem. Pøeji vám a všem lidem okolo, co se snaží o propagaci tak krásné èinnosti, mnoho zdaru, co nejvíce spokojených lidí a koníèkù.

A pokud najdete èas, natrefte na netu na mùj skromný web o turistice v ÈR http://www.trasovnik.cz

Od: Marsi - labrador3@seznam.cz| 16.6.2008 - 11:41

ahojky moc ráda bych jela na putování v sedle s vámi +mùj pøítel zaèáteèník.Nebo je možné být u vás tak na 3-7dní a i aktivnì jezdit na koni???napište díky

Stránka je XHTML i CSS validní; webmaster: Alpha007